Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 56,4% sub estimat

Etest COLISTIN (CO) 0.016-256 microg/ml^ B

Număr anunț
DA21018538
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950 RON
Valoare atribuită
414 RON 56,4% sub estimat
Data publicării
14.08.2018 08:21
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414 RON

din 950 RON estimat 56,4%

Adjudecat la 43,6% din estimat · economie 536 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.