Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Radar portabil tip PISTOL pentru masurarea vitezei apei la suprafata
- Număr anunț
- DA20810077
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI RO24582488)
- Furnizor / câștigător
- HIGHTECH EQUIPMENT SRL-D (CUI 34593786)
- Cod CPV
- 38115000-4 · Aparate radar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.800 RON
- Valoare atribuită
- 25.800 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 11:06
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.800 RON
din 25.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro