Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cap pentru cosit cu fire Husqvarna autocut T35 M10 x 1,25
- Număr anunț
- DA21015637
- Autoritate contractantă
- Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,30 RON
- Valoare atribuită
- 756,30 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:30
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,30 RON
din 756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro