Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem iluminare MAX - 303 UV-VIS

Număr anunț
DA20824746
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.789 RON
Valoare atribuită
74.789 RON
Data publicării
11.07.2018 14:54
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.789 RON

din 74.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.