Ofertă acceptată Cumpărare directă

stampila rotunda

Număr anunț
DA20823715
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
NEW STAMP FAST S.R.L. (CUI 36794573)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
11.07.2018 14:03
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.