Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PEROXID DE HIDROGEN 30%
- Număr anunț
- DA20814478
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24315300-8 · Peroxid de hidrogen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106,50 RON
- Valoare finală
- 106,50 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 14:43
- Data finalizării
- 12.07.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.