Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub neon 18w Philips,SW,25/cut
- Număr anunț
- DA20813962
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 31532210-9 · Lampi inelare fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,50 RON
- Valoare atribuită
- 209,50 RON
- Data publicării
- 10.07.2018 14:20
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,50 RON
din 209,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro