Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCUT UNIVERSAL PROFI

Număr anunț
DA21022236
Autoritate contractantă
COMUNA TELCIU (CUI 4512267)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,37 RON
Valoare atribuită
45,37 RON
Data publicării
14.08.2018 12:05
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,37 RON

din 45,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.