Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN NUVOLA C29

Număr anunț
DA21019709
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,67 RON
Valoare atribuită
186,67 RON
Data publicării
14.08.2018 09:48
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,67 RON

din 186,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.