Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine neagra

Număr anunț
DA20824953
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
POPOVICI COSMIN I.I. (CUI 38182414)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,32 RON
Valoare atribuită
112,32 RON
Data publicării
11.07.2018 15:04
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,32 RON

din 112,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.