Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA CAMION 13R22.5
- Număr anunț
- DA21017016
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI RO35046361)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.361,34 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 14:56
- Termen limită
- 18.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.361,34 RON
din 3.361,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro