Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii sanitare,electrice

Număr anunț
DA21014237
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.860,52 RON
Valoare atribuită
21.860,52 RON
Data publicării
13.08.2018 12:05
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.860,52 RON

din 21.860,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.