Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii exterioare Camin Cultural Dabica Catun

Număr anunț
DA21005417
Autoritate contractantă
COMUNA DABACA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DABACA) (CUI 4378824)
Furnizor / câștigător
88 ALEX SRL (CUI 24013369)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.858 RON
Valoare atribuită
39.858 RON
Data publicării
10.08.2018 10:13
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.858 RON

din 39.858 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.