Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ups 500 W

Număr anunț
DA20829575
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr 31 (CUI 24130725)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,97 RON
Valoare atribuită
223,97 RON
Data publicării
12.07.2018 10:57
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,97 RON

din 223,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.