Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ELECTRICE PENTRU REPARATII-LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER

Număr anunț
DA20823343
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " REGELE MIHAI I (CUI 5172589)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,52 RON
Valoare atribuită
602,52 RON
Data publicării
11.07.2018 13:44
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,52 RON

din 602,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.