Ofertă acceptată Cumpărare directă

comutator si priza dubla

Număr anunț
DA20818278
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,72 RON
Valoare atribuită
553,72 RON
Data publicării
11.07.2018 09:59
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,72 RON

din 553,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.