Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese de schimb, accesorii si consumabile

Număr anunț
DA20812577
Autoritate contractantă
GOSPODARUL MITRENI SRL (CUI RO35230738)
Furnizor / câștigător
CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
803,78 RON
Valoare atribuită
803,78 RON
Data publicării
10.07.2018 13:13
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

803,78 RON

din 803,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.