Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CLJ MFP M 476DN - BK
- Număr anunț
- DA21018837
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- TONER SOLUTIONS SRL (CUI RO27020700)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651,56 RON
- Valoare atribuită
- 723,96 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 08:49
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
723,96 RON
din 651,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro