Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 29,1% sub estimat

CUVETTE RACKS AND BALLS THROMBOLYZER

Număr anunț
DA20815642
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.026 RON
Valoare atribuită
727,50 RON 29,1% sub estimat
Data publicării
10.07.2018 15:52
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

727,50 RON

din 1.026 RON estimat 29,1%

Adjudecat la 70,9% din estimat · economie 298,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.