Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4. A3 - CL

Număr anunț
DA20832770
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.958,53 RON
Valoare atribuită
2.958,53 RON
Data publicării
12.07.2018 13:37
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.958,53 RON

din 2.958,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.