Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet serv tic/18793/27.02.2018
- Număr anunț
- DA20830660
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.849,70 RON
- Valoare finală
- 3.849,70 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 11:49
- Data finalizării
- 12.07.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.