Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Container arhivare bibliorafturi, din carton alb CO3 525x338x306 mm B4U
- Număr anunț
- DA20829621
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.425 RON
- Valoare atribuită
- 3.425 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 11:00
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.425 RON
din 3.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro