Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA20828210
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
Furnizor / câștigător
SERBAN DIVERS S.R.L. (CUI 34733294)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,17 RON
Valoare atribuită
457,17 RON
Data publicării
12.07.2018 09:51
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,17 RON

din 457,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.