Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de curatenie si papetarie

Număr anunț
DA20827906
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MILOSESTI (CUI 33558624)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,71 RON
Valoare atribuită
214,71 RON
Data publicării
12.07.2018 09:38
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,71 RON

din 214,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.