Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET FURNITURI BIROU
- Număr anunț
- DA20827542
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR CALARASI (CUI 3233086)
- Furnizor / câștigător
- ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.648,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.648,44 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 09:17
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.648,44 RON
din 1.648,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro