Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA20827466
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075,07 RON
Valoare atribuită
1.075,07 RON
Data publicării
12.07.2018 09:12
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075,07 RON

din 1.075,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.