Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator metalic, 45 coli cu capse 24/6 si 26/6, NOKI cod - C-14
- Număr anunț
- DA20827157
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,32 RON
- Valoare atribuită
- 18,32 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 08:53
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18,32 RON
din 18,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro