Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda adeziva/ scoci 48 x 66 m, pentru ambalaj, transparenta / maro B4U

Număr anunț
DA20827065
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,65 RON
Valoare atribuită
16,65 RON
Data publicării
12.07.2018 08:47
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,65 RON

din 16,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.