Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse pentru imprimanta Officejet Pro HP 8610 si 8100

Număr anunț
DA21018134
Autoritate contractantă
ELECTROCENTRALE GRUP SA (CUI RO31028788)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,50 RON
Valoare atribuită
1.264,50 RON
Data publicării
13.08.2018 17:58
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
13.08.2018 18:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,50 RON

din 1.264,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.