Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa Sirtec-High Power Eco II, 450W
- Număr anunț
- DA21015704
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125,21 RON
- Valoare atribuită
- 125,21 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 13:33
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 17:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125,21 RON
din 125,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro