Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI CU SISTEM DE INCHDERE 100X150

Număr anunț
DA20823704
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,40 RON
Valoare atribuită
8,40 RON
Data publicării
11.07.2018 14:02
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,40 RON

din 8,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.