Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii jardiniere in Parcul Plumbuita 2, Sector 2
- Număr anunț
- DA21019795
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPARENT WORKERS SRL (CUI 38222160)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.741,24 RON
- Valoare atribuită
- 24.741,24 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 09:52
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.741,24 RON
din 24.741,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro