Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidroizolatie membrana cu poliurea

Număr anunț
DA21018008
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BRACOMA SPORT SRL (CUI RO22440428)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.395,84 RON
Valoare atribuită
39.395,84 RON
Data publicării
13.08.2018 16:31
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.395,84 RON

din 39.395,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.