Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE POARTA GLISANTA IN REGIM DE URGENTA

Număr anunț
DA21001757
Autoritate contractantă
U.M. 02544/B1 (CUI 11424532)
Furnizor / câștigător
N&D ELECTRONIC INSTAL SRL (CUI RO18447410)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
09.08.2018 14:46
Termen limită
18.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.