Ofertă refuzată Cumpărare directă

POVIDON-IODINE / Betadine unguent 10% x 20 g

Număr anunț
DA20979212
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare finală
1.030 RON
Data publicării
07.08.2018 11:15
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
14.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.