Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA APE UZATE DAB, NOVA 300 M-A
- Număr anunț
- DA20827675
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,55 RON
- Valoare atribuită
- 386,55 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 09:25
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
386,55 RON
din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro