Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu de legatura Midland R90/58 Cod T193 90 cm

Număr anunț
DA20823466
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
Cod CPV
32572200-5 · Cablu de comunicatii cu conductori coaxiali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,48 RON
Valoare atribuită
39,48 RON
Data publicării
11.07.2018 13:50
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,48 RON

din 39,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.