Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cratita cu capac cu fund triplu tip sandwich 20 L
- Număr anunț
- DA20823350
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,60 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 13:44
- Termen limită
- 16.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 07:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.079,60 RON
din 1.079,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro