Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRAFALET VELUR 2X10CM/15MM

Număr anunț
DA20825949
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,67 RON
Valoare atribuită
10,67 RON
Data publicării
11.07.2018 16:20
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,67 RON

din 10,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.