Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATURI
- Număr anunț
- DA20821501
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619,90 RON
- Valoare atribuită
- 619,90 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 12:23
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
619,90 RON
din 619,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro