Ofertă refuzată Cumpărare directă

COS EURO STRADAL 50L VERDE

Număr anunț
DA20830056
Autoritate contractantă
Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,17 RON
Valoare finală
154,17 RON
Data publicării
12.07.2018 11:19
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.