Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filme radiologice PRIMAX RTG-G 35/35 cm

Număr anunț
DA20829141
Autoritate contractantă
SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
Cod CPV
24931000-9 · Placi si filme fotografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380 RON
Valoare atribuită
380 RON
Data publicării
12.07.2018 10:36
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380 RON

din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.