Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET produse de curatenie serbare ,,Zi-i bade cu fluiera"

Număr anunț
DA20827791
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
COOPERATIVA DE CONSUM ŞUGAG SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI RO1752532)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220 RON
Valoare atribuită
1.220 RON
Data publicării
12.07.2018 09:31
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220 RON

din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.