Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formol 38-40% pt histologie, bidon 2,5 litri, prod original Bio-Optica/Italia detine certificare IVD

Număr anunț
DA20826413
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24326100-6 · Compusi cu functie aldehida (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.139,70 RON
Valoare atribuită
2.139,70 RON
Data publicării
12.07.2018 07:22
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.139,70 RON

din 2.139,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.