Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactivi

Număr anunț
DA20826279
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.145 RON
Valoare atribuită
4.145 RON
Data publicării
11.07.2018 19:04
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.145 RON

din 4.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.