Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,9% sub estimat
MATERIALE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA20825842
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667,76 RON
- Valoare atribuită
- 581,46 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.07.2018 16:05
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.07.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
581,46 RON
din 667,76 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 86,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.