Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE SI IGIENIZARE

Număr anunț
DA20825630
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU (CUI 4666339)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.863,95 RON
Valoare atribuită
1.863,95 RON
Data publicării
11.07.2018 15:46
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.863,95 RON

din 1.863,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.