Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAR'S SPRAY NEGRU MAT 600ML

Număr anunț
DA20811685
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare finală
239,50 RON
Data publicării
10.07.2018 12:29
Data finalizării
12.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.