Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare si acreditare standard ocupational - Progen

Număr anunț
DA20823507
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
VENUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. (CUI 34870186)
Cod CPV
72330000-2 · Servicii de standardizare si clasificare a continuturilor sau a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.518 RON
Valoare atribuită
108.518 RON
Data publicării
11.07.2018 13:52
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.518 RON

din 108.518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.