Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner ORIGINAL / OEM Lexmark 51B2000 MS / MX 317 317DN

Număr anunț
DA20831462
Autoritate contractantă
MINISTERUL APELOR SI PADURILOR (CUI 36904099)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.573,14 RON
Valoare atribuită
1.573,14 RON
Data publicării
12.07.2018 12:32
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
12.07.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.573,14 RON

din 1.573,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.